KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12869031
nr 1286 9031
Georg Anton Rasmussen, (1842-1914), tillskriven, Fjordmotiv med fiskare. Ej signerad. Olja på duk, 59x95 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:00:18
4.000 kr
4.200 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.400 kr